ZMIANY GODZIN - KWIECIEŃ: 04.04 (CZWARTEK) 11:00-18:00, 10.04 (ŚRODA) 14:00-18:00, 11.04 (CZWARTEK) 10:00-15:30, 17.04 (ŚRODA) ZAMKNIĘTE, 22.04 (PONIEDZIAŁEK) 14:00-18:00.

NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Wymiana Matrycy Dell Vostro 15

Wymieniamy matrycy w każdym laptopie Dell. Posiadamy oryginalne i zamienne matrycy. Wymieniamy matrycy w pół godziny.

Witamy! Trafiłeś na naszą stronę Wymiana Matrycy Dell Vostro – prawdopodobnie masz problem z matrycą w twoim laptopie. Potrzebujesz pomocy natychmiast, bez kolejki i dużego oczekiwania?  W związku z  tym zaprasmy do kontaktu. Chętnie postaramy się pomóc tobie z szybką naprawą ponieważ znamy się na tym – co robimy! 

731 611 659 Zadzwoń Teraz!

A teraz – o Wymianie Matrycy w Laptopie Dell Vostro 3568. Historia tego uszkodzenia nieznana. Klient przyszedł z zapytaniem – co to się stało. My odpowiadamy – zbita matryca, prawdopodonie coś zostało pozostawione na klawiaturze, a potem została zamknięta klapa. Klient pyta -czy to można naprawić? Tak, ale tylko wymiana matrycy. Niestety, rozłaną matrycę nie da się naprawić, a tylko wymienić.

Wymiana Matrycy Dell Vostro

Jak za szybko można wyminić zbitą matrycę? O to często pytają nasi klienci. Przede wszystkim wymienić matrycę można nawet w 10 minut. Ale może się zdażyć laptop – w którym to może potrwać dlugo! 

Wymiana-matrycy-dell-vostro - Wymiana w Pół Godziny!

W naszym serwisie – posiadamy dużo matryc na stanie. Przede wszystkim zawszę zwiększamy iłość matryc. Ale czasami zdaża się sutyacja – że nie posiadamy takiej matrycy na stanie! Wtedy czas naprawy może się wydłużyć. Wiążę się to z czasem dostawy matrycy od naszego dostawcy! Istotne jest to, że pod czas wyboru nowej matrycy – zawszę oferujemy najlepszą matrycę z dostępnych na rynku. Dla tego nasi kliencvi zawsze są zadowoleni z napraw.

W związki z tym posiadamy nasz poradnik. Chcemy nie tylko naprawić laptop, ale uświadomić naszego klienta co my robimy i jak ma być. Dla tych kto nie posiada wiedzy odnośnie rodzajów matryc – zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem. Można tam przeczytać informacje o matrycach.

Czasami klienci mają też strach odnośnie utraty danych. 

W związku z tym Informujemy: w naszym serwisie pod czas naprawy nic się nie stanie z danymi! Jest to uszkodzenie mechaniczne części laptopa (matrycy) i nie jest to w żaden sposón związane z uszkodzeniem danych. Nigdy nie kasujemy danych. Dbamy o to, aby dane zawsze zostałe zabiezpieczone! 

Jednocześnie – trzeba mieć na uwadze jeden moment. Jeżeli w lapotpie zamontowany dysk HDD – w przypadku uderzenia abo upadku – jest możliwość uszkodzenia danych. W takich przypadkach – my wykonujemy weryfikacje nośnika danych. Potem przekazujemy tą informacje do klienta.

W przeciwieństwie do Serwisów Gwarancyjnych
Serwis NaprawLaptopa Nie Kasuje Dane! 

Wymiana Matrycy Dell Vostro

Gwarancja:

Bez wątpienia informujemy: Udzielamy 12 miesięcy na zamontowane matrycy. Posiadamy bardzo dobrych dostawców, współpracujemy z oficjalnymi dystrybutorami laptopów. Wymiana Matrycy Dell Vostro wiązała się z wymianą oryginalnej matrycy, która została zamontowana w tym laptopie.

 Czasami – są sytuacje, że może być zamontowana używana matryca – w związku z tym, czas gwarancji może być zmieniony.

pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń