ZMIANY GODZIN - KWIECIEŃ: 04.04 (CZWARTEK) 11:00-18:00, 10.04 (ŚRODA) 14:00-18:00, 11.04 (CZWARTEK) 10:00-15:30, 17.04 (ŚRODA) ZAMKNIĘTE, 22.04 (PONIEDZIAŁEK) 14:00-18:00.

NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Klawiatura z czasem potrafi się zepsuć. Komuś się psuje za pół roku, a komuś za kilkanascie lat. To zależy od naszego sposobu korzystania z laptopa oraz z jakości wykonania klawiatury. W niektórych przypadkach przestają pracować kilka klawiszy. A są sytuacje, że nie działa żaden przycisk na całej klawiaturze – w związku z tym wymiana klawiatury w takiej sytuacji jest niezbędna usługa.

Po zalaniu, po uderzeniu, od braku klawisz - pomoc jedna - wymiana klawiatury

wymiana klawiatury acer e1-531 zalana klawiatura

Uszkodzenie klawiatury w momencie zalania laptopa – to jedna z najpopularniejszych usterek. Po zalaniu klawiatura potrafi pracować, ale klawisze będą zamulali – jak by ciężko się naciskali oraz powoli odchodzić na swoje miejsce.  Niestety czyszczenie oraz naprawa klawiatury tu nie pomoże, zostaje się tylko wymiana klawiatury na nową.

Przede wszystkim wymiana klawiatury w naszym serwisie – to prosty sposób na usunięcie usterki.  Nasi klienci dostarczają do nas sprzęt na diagnostykę – i dalej to już tylko nasza sprawa. Nie muszą myśleć o tym, kiedy zadzwonimy z informacja o stanie laptopa.  Pod czas kiedy my naprawiamy – nasi klienci znają, że sprzęt jest w odpowiednich rękach. 

Diagnostykę staramy się robić na tyle szybko – na ile to się da. Jeżeli sprawa bardzo pilna – to nasz serwis potrafi nawet pracować po nadgodzinach.  W związku z tym – jeżeli idziesz i widzisz, że o 21 u nas jest otwarto – to znaczy, że ratujemy czyjś laptop. I ratujemy – to nie znaczy gramy w gry – a to jest naprawdę kłopotliwa i bardzo delikatna sprawa.

wymiana klawiatury acer e1-531 zalana klawiatura

Każdy patrząc na klawiaturę -może powiedzieć, że wymiena klawiatury to nie jest problem. Ale to tylko tak się wydaje. W laptopach są dużo rodzaje klawiatur, które się różnią typem oraz sposobem mocowania w laptopie. w związku z tym aby wymienić klawiaturę – potrzebna wiedza i odpowiedznie sprzęt do tego aby wykonąc usługe na odpowiedznim poziomie.

Zaciśnięty przycisk "K" - nie da się pracować

Z prośbą o pomoc dostarczono do nas laptopa. od naszej klientki Powiedziała że zawsze jest wciśnięty przycisk „K”.  Mimo tego że go się nie naciska.  Niewątpliwa diagnostyka klawiatury i weryfikacja sprawności wskazała na to, że klawiatura jest zwarta. Niestety nie da się naprawić takiej klawiatury. W środku jest zbyt dużo warstw, które odpowiadają za sygnały.  Dla tego została ona wymieniona na nową. 

pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń