Naprawa Ładowania Samsung T810

Klejenie Tabłeta Po Naprawie

Naprawa Ładowania Samsung T810

Naprawa Ładowania Samsung T810 jest dla nas znaną usterką. Kilka dni temu przyszedł do nas kleint z Tabletem Samsung T810. Jest to bardzo dobry tabłet firmy Samsung. Więcej informacji o tym tablecie można przeczytać na stronie gsmarena.  Fajny, delikatny, cięki ale, jednak ma wadę – bardzo delikatne gniazdo zasilania. W momencie, kiedy używają go dzieci – gnizdo długo nie wytrzymyje. Zaczyna się luzować.

Klejenie Tabłeta Po Naprawie

Czasami do nas dzwonią do nas – z zapytaniem, czy my wykonujemy takie naprawy – bo ktoś odmówił w naprawie (mówią, że nie jest to możliwe abo coś jeszcze). Z naszej strony – możemy powiedzieć, że podejmujemy się każdej naprawie. Codziennie producenci produkują nowe urządzenia a my z tym jesteśmy na bieżąco. W razie zapytań – zapraszamy do kontaktu: 

Kontakt - 731 611 659

 

Naprawa Ładowania Samsung T810 – jest to bardzo nieporosta sprawa . Klopotliwym jest rozebranie tabłetu. W związku z tym – dużo czasu schodzi na rozebranie tabletu. Potem wymiana dobrego gniazda. Aktualnie – w internecie istnieje dużo zamiennych gniazd – jakośc jest bardzo słaba. My posiadamy sprawdzone dostawy, dzięki czemu – wymianiamy gniazdo i mamy pewność – że po wymianie nasze gniado będzie tak samo dobrze, jak i oryginalne.

Naprawa Ładowania Samsung T810
Uszkodzone Gniazdo Ładowania

Jeżeli klienci przychodzą do nas z usterką – że przestaje pracować ładowanie – to my chętnie weryfikujemy kable USB (które służą do ładowania). Z pewnością możemy powiedzieć – że jest mnóstwo sytuacji, kiedy uszkodzony kabel usb.

Naprawa gniazda ładowania często wiążę się z wymianą kabla ładowania, poniewarz gniazdo jest typu micro usb, a przy jego uszkodzeniu – kabel też doznaje uszkodzeń. Dla czego – można przeczytać w naszym poradniku.

Naprawa Ładowania Samsung T810
| Samsung T810 | Serwis i Naprawa |

Dla tego aby Naprawa Ładowania tabletu Samsung T810 była dobra – potrzebne nie tylko dobre częśći. Ważnym jest też posiadanie  i dośiadczenia oraz odpowiedni sprzęt. 

Z racji tego – że zajmujemy się naprawami bardzo dawno, posiadamy sprzęt różnego rodzaju. Na stanie posiadamy sprzęt różny od prostych urządzeń do skomplikowanych maszyn do rozklejania / sklejania tabletów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *