ZMIANY GODZIN PRACY - LUTY: 14.02 (ŚRODA) 14:00-18:00, 21.02 (ŚRODA) 14:00-18:00. Godziny mogą zostać zmienione. Możliwy kontakt telefoniczny.

NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Czyszczenie Konsoli Sony PlayStation 4

Dziś czwartek – i do naszego serwisu przyszła kolejna konsola Sony PlayStation 4 – dzis wykonamy Czyszczenie Konsoli Sony PlayStation 4.

Główna przyczyna – to zablokowany napęd od płyt. Prawdopodobnie Syn naszej klientki – włożyć coś do środka. To dla nas wygenerowało bardzo duże zainteresowanie.

W związku z tym jak tylko przyszła kolejka konsoli – wziełiśmy się za robotę. Do wyjaśnienia – trzeba było rozebrać w pełni konsole. Jak tylko została zdjęta pokrywa – stało wiadomo, że oprócz wyjęcia „czegoś” – trzeba będzie jeszcze zrobić czyszczenie konsoli Sony PlayStation 4.

To coś - okazało się - kartą StarWars. Oczywiśćie wyjęliśmy ją z napędu.!

W wyniku rozebrania napędu – udało się nam zweryfikować co to zablokowało napęd. A okazało się, że to zwykła kart StarWars.

Noo, dzieciaki jak zawsze – potrafią zrobić coś – co nam czasami do głowy nawet nie przyjdzie.

Oczywiście, po zweryfikowaniu usterki – kontaktujemy się z klientem, Przekazujemy też informacje i koszty naprawy. Otrzymujemy pozytywną decyzję na naprawę.

Dalej konsola powtórnie trafia na półkę do technika. Dodamy też – że nigdy, nie wykonujemy żadnych napraw bez zgody klienta.

Czyszczenie Konsolo Sony PlayStation 4 – dla nas jest bardzo znaną usługą. Bardzo często klienci nie wiedzą o tym, że należy czyścić konsole nie tylko za pomocą odkurzacza.

W związku z tym – informujemy, że dla pewnej biezpiecznośći – najlepiej – chociaż raz na rok oddawać konsole do naprawy. Ponieważ wentylator zbiera bardzo dużo kurzu, i często blokuje się. W związku z czym – przestaje pracować chłodzenie.

pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń