Naprawa Komputera MSI

Naprawa Komputera MSI

Naprawa Komputera MSI

Dzisiaj przyszedł do nas nietypowy klient. Przyleciał do Polski z działającym komputerem, jednak po przelocie, ten już nie działał. W związku z tym konieczna jest naprawa komputera. Wydaje się, że nic nie mogło się zdarzyć podczas transportu. Jednak czasem w rezultacie drgań wnętrze komputera może ulec zmianie.

 

Procesor

Po otwarciu komputera ujrzeliśmy odpięty radiator razem z procesorem. W związku z tym, była duża szansa na poucinane lub powyginane piny na procesorze. Na szczęście w tym przypadku tak nie było. Wystarczyło tylko przykręcić radiator do płyty głównej. Uznaliśmy że ta naprawa komputera była jedną z najprostszych. Zauważyliśmy również kurz przy procesorze i na płycie głównej. Konkludując, wymagana była konserwacja układu chłodzenia. Zdjęliśmy radiator z procesora, wymieniliśmy pastę termoprzewodzącą oraz odkurzyliśmy komputer.

Co to jest konserwacja?

Dla wyjaśnienia – konserwacja to czynności, zabiegi mające na celu przedłużyć żywotność sprzętu, żywności, oprogramowania etc. W związku z tym jak pracuje sprzęt komputerowy, konserwację powinno się robić minimalnie dwa razy do roku. Więcej informacji na ten temat możesz dowiedzieć się tutaj.

Radiator

W naszym serwisie do konserwacji sprzętu używamy najlepszych podzespołów i narzędzi.

Wnętrze
  • Naprawy
  • Diagnostyka
  • Montaż
  • Modernizacje
  • Konserwacja
Naprawa Komputera MSI

Zobacz nasze inne usługi lub skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o naprawie i konserwacji laptopów, telefonów.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę sprzętu i zapewnimy najlepsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *