NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Wymiana klapy w laptopie Asus

Oto dzisiejsza historia: nasz klient przyszedł do nas z zadaniem, którym była wymiana klapy w laptopie Asus R541. Gdy wcześniej próbował zasięgnąć pomocy w innym miejscu napraw, usunięcie usterki wyceniono na „ponad 600 złotych”. Krótkie wyszukiwanie w internecie pokaże każdemu, że to niedorzeczna wycena! Na szczęście, nasz klient nie zdecydował się na pomoc tamtego serwisu i sam sprowadził część zamienną do swojego komputera prosto z USA; wyniosło go to 150 złotych. Brakowało tylko profesjonalisty, aby zainstalować nową część.

Za poleceniem, laptop wraz z klientem przyjechali do nas aż z Piastowa! Wystarczyły nam tylko dwie godziny, aby oddać komputer z powrotem w ręce właściciela. Dodatkowo, poza wymianą klapy, zdążyliśmy też wykonać rutynowe czynności serwisowe. Laptop przeszedł między innymi konserwację układu chłodzenia, oraz zawiasów. Nie dość więc, że wyszedł od nas z nowiutką obudową na zewnątrz, to jeszcze z zyskiem dla wewnętrznych podzespołów.

Jak można się domyślić, mimo czasu i starań które zostały włożone w import części i dojazd z Piastowa na Bemowo, cała operacja przyniosła naszemu klientowi sporą oszczędność. Szczególnie, że zdecydował się na nasz serwis. Jeśli mieliby państwo kiedyś taki, lub podobny problem, zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę, facebooka, lub Instagram.

A na zakończenie: kilka słów o tym, dlaczego nie warto zwlekać z naprawami. Szczególnie jeśli chodzi o rzeczy, które mamy skłonność zazwyczaj ignorować, jak na przykład obudowa. O ile być może nie warto przychodzić do serwisu z małą rysą, o tyle nawet najmniejsze pęknięcia mogą stopniowo osłabiać całą konstrukcję i prowadzić do tak groteskowych awarii jak zagięte zawiasy przebijające matrycę w ekranie. Dlatego też naszemu klientowi należą się szczere gratulacje za mądrość przed szkodą!

Zadanie: wymiana klapy w laptopie Asus
Usterka
Laptop po wymianie klapy
pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń