ZMIANY GODZIN PRACY - LUTY: 14.02 (ŚRODA) 14:00-18:00, 21.02 (ŚRODA) 14:00-18:00. Godziny mogą zostać zmienione. Możliwy kontakt telefoniczny.

NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Serwer NAS TS-453Be

Codziennie współpracujemy z elektroniką – komputer, laptop, telefon, aparat…W każdym dniu powstają miliony danych. Dziś trochę porozmawiamy o tym.

Czy ktoś się zastanawiał kiedyś nad tym – a co będzie jeżeli – telefon wpadnie do wody? telefon przestanie pracować? laptop zostanie zalany? a może po prostu przestanie odpowiadać i stracimy dostęp do danych?

Zazwyczaj nie myślimy o tym co jest nie dobrze, aż do momentu spotkania się z tą sytuacją. Niestety taka rzeczywistość. Jak trzeba zadbać o bezpieczeństwo – chodzi o wydatek. W związku z tym – myślimy że nie jest to tak ważne. Odkładamy to na później.  Kolejny raz – niestety.

Jeżeli trafiłeś na tą stronę – to prawdopodobnie już miałeś styczność z utratą danych. Również mogłeś uzyskać taką informacje od kogoś.

W związku z tym – chcemy od razu przejść do sprawy i przedstawić wam serwer NAS – firmy QNAP model TS-Be.

QNAP -kompaktowy i funkcyjny mini serwer

Ponieważ – miało kto zna co to jest za urządzenie i nie wie dla czego to służy – powiemy o tym w kilku zdaniach.

Z pewnością można powiedzieć, że jest to urządzenia dla przechowywania danych. Serwer TS-453Be pozwała na zamontowania aż 4 dysków SATA. Dzięki czemu – uzyskamy bardzo dużo miejsca dla przechowywania danych.

 

Montaż dwóch dysków HDD 2Tb

Bez wątpienia trzeba też dodać – że ma też mega dużo dodatkowych funkcji, których jest naprawdę dużo. Między innymi jest to możliwość udostępnienia danych dla znajomych, zapis danych z kamer CCTV i dużo innych.

pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń