NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Zalany laptop - Naprawa w naszym serwisie

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Pierwszy post zaczniemy od samej popularnej usterki, która się trafia po i pod czas świąt. Zalany laptop. Prawie jeden z pięciu laptopów po świętach to laptop po zalaniu. W związku z tym zadecydowaliśmy zacząć od tego tematu.  

Na zdjęciu poniżej mamy bardzo znany model laptopa – Apple MacBook. Jest to model A1466.  Ze względu na popularność tego modelu jest to jeden z najbardziej zalewanych laptopów.  

Zapraszamy do przeczytania wpisu o naprawie MacBooka pod wyżej podanym linkiem, Jednocześnie z pewnością można powiedzieć – że sprzęt firmy Apple jest jednym z najbardziej wytrzymałych laptopów po zalaniu.

Zalany laptop - MacBook Apple
Serwis zalanych laptopów

Zajmujemy się naprawą wszystkich laptopów po zalaniu

Laptop który został zalany – jest narażony na sporo różnych usterek! W związku z tym – nasz serwis przykłada wszystkie możliwe starania – aby ten laptop nie czekał w kolejce – a był natychmiast rozebrany i oddany do czyszczenia. Ma to ogromne znaczenie w ciągu naprawy.  W naszym serwisie można oddać laptop na bezpłatną diagnostykę – dla weryfikacji czy płyta główna została zalaną cieczą.

Na drugim zdjęciu pokazujemy – jak może trafić kawa do środka laptopa. Ze względu na budowę laptopa i sposób zalania – każda sytuacja jest indywidulana, Dzięki naszemu doświadczeniu – każdy laptop dostaje indywidualne podejście. 

Zalany laptop - Serwis i naprawa płyt głownych
Naprawa zalanych płyt głownych

Na zakończenie możemy poinformować też, że w naszym serwisie czyszczenie laptopa wykonujemy w ten sam dzień. 

Informacje po zalaniu przekazujmy telefonicznie – rozumiemy że to jest bardzo ważne. Staramy się przekazywać maks informacji o stanie laptopa po czyszczeniu laptopa. 

Zalany laptop ? Dzwoń -> 731 611 659

pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń