NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Nie działa USB i kamerka web

Kilka dni temu do nas zadzwoniła bardzo zaniepokojona Pani. Powodem stresu był jej świeżo zakupiony laptop, w którym nie działa USB i kamerka WEB. Pomoc w zakupie wykonywał polecony znajomy znajomego informatyk…Po odebraniu laptopa i sprawdzenia w domu okazało się, że w laptopie nie działa usb i kamerka web. Zestresowana tą sytuacja prosiła o pomoc, bo laptop kupiony specjalnie dla syna – który ma się uczyć za pomocą tego komputera…

Reagujemy na takie prośby natychmiast – zapraszamy od razu do nas do serwisu. Dla takich sytuacji nie ma żadnych kolejek. A generalnie – u nas i tak nie ma kolejek)) Bo po co? 

asus vivobook naprawa i serwis

Po wykonaniu diagnostyki okazało się, że informatyk korzystał się ze obcego oprogramowania do instalowania sterowników. W związku z tym – nastąpiło dublowanie niektórych ważnych plików w systemie.  Dodamy, że manager urządzeń nie pokazywał żadnych problemów. Wszystkie urządzenia według managera posiadały aktualne sterowniki. Po kilku minutach diagnozy problem było zidentyfikowano. Nasza klientka z niecierpliwością czekała na informacje co się dzieje z jej laptopem. Jak tylko stało wiadomo przyczynę – natychmiast ona została poinformowana o zaistniałej sytuacji. Już mogła sobie na spokojnie poczekać, aż wykonamy aktualizacje oryginalnych sterowników.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Sytuacje tego typu zdarzają się. Windows 10 posiada automatyczną aktualizacje sterowników. Prawdopodobnie, nie wszyscy to znają, i czasami chcą skorzystać się z innego oprogramowania – które „niby” ma uaktualnić sterowniki. Oczywiście, to generuje konflikty – które blokują pracę urządzeń w laptopie.  

Recenzja laptopa Asus VivoBook D509dA

Dla tego aby uniknąć takich sytuacji – należy unikać nie znanego oprogramowania. Ewentualnie można wykonać aktualizacje systemu, Jednocześnie zostaną pobrane najnowsze sterowniki do każdego urządzenia w laptopie. 

Dla naszych klientów świadczymy pomoc i pomagamy w zrozumieniu każdej nie znanej dla nich sytuacji. Dla nas świadomość naszych klientów – dal czego się dzieje tak, a nie inaczej jest bardzo ważna. My jesteśmy serwisem – który chętnie podpowie każdemu, kto potrzebuje pomocy. 

Obsługa informatyczna firm - NaprawLaptopa

Podczas, gdy rozmawialiśmy z naszą klientką – usterka „Nie działa USB i kamerka web” została usunięta. W ramach testów każdy port USB został przetestowany osobiście przez klientkę, Kamera WEB została sprawdzona w Aplikacji oraz w przeglądarce.  

pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń