Dnia 27.09.2023 (środa) jesteśmy otwarci w godzinach 10:00 - 15:00.

NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Jak dojechać do serwisu NaprawLaptopa

Jak dojechać do serwisu NaprawLaptopa – to zapytanie pojawia się, kiedy ktoś ma problem z laptopem. Ponieważ w tej sytuacji musimy reagować natychmiast. Podobnie, kiedy laptop jest zalany – bez wątpienia powinniśmy zareagować błyskawicznie. Cenimy czas naszych klientów. I dlatego chcemy udostępnić jak najwięcej informacji o możliwych sposobach dojazdu do naszego serwisu.

U nas na stronie jest napisane wielkimi literami! Bezpłatna diagnostyka!! Z pewnością to potwierdzi się  u nas w serwisie. Często do nas klienci przychodzą – i mówią, że wrócili z innego miejsca – bo na stronie napisano, że diagnostyka bezpłatna – a w rzeczywistości okazuje się że płatna! 

Dla naszych klientów, którzy korzystają z komunikacji miejskiej, jest kilka wariantów dojazdu.  Oczywiście jest to tramwaj i bus, za niedługo będzie otwarte Metro przy Bemowo Ratusz.

 

Tramwaj: 10, 26 oraz Bus 112, 189, 190.

W przeciwieństwie do innych – którzy zachęcają do wykorzystywania dojazdu za pomocą samochodu – my działamy inaczej! Nie boimy się stracić klientów – bo wiemy, że tych, którzy chcą i dbają o naszą Ziemię – jest bardo dużo! Dlatego – zachęcamy do wykorzystywania transportu miejskiego! Rewelacyjnie jest też korzystać z roweru. Niebawem powstanie u nas specjalny parking rowerowy. Nasz serwis składa się z ludzi, którzy nie żyją wyłącznie dniem dzisiejszym. A myślą, myślą o tym, co będzie jutro i pojutrze.

jak dojechać do NaprawLaptopa serwis mapa googlemaps

Jak dojechać do serwisu NaprawLaptopa

Z metra przesiadka na tramwaj czy bus jest bardzo wygodna. Wystarczy przejechać tylko dwa przystanki i wychodząc przy CH Hala Wola można będzie zobaczyć nasz serwis.

pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń