NaprawLaptopa

Serwis elektroniczny

Hasło do laptopa - nie pamiętam...

Hasło do laptopa teraz każdy ma. Każdy się martwi o bezpieczeństwo swoich danych.

Usterka ze slow naszej klientki: "Nie pamiętam hasła, wczoraj było wszystko ok, a dziś nie da się zalogować bo hasło nie jest prawidłowe. Nic nie zmieniałam."

Usterka tego typu jest dość popularna - dzieje się z różnych powodów. Często w momencie zmiany hasła wciska się inny klawisz abo zostaje włączony CAPSLOCK i różnica w jeden symbol już nie pozwoli się zalogować do systemu Windows. Zdarza się też, że pod czas pobierania z Internetu nieznanej aplikacji można pobrać jakiś program - który sam zmieni hasło - i przy następnym zalogowaniu hasło już będzie nie prawidłowe. Metoda wprowadzenia tzn język na którym jest wprowadzane hasło tez ma duże znaczenie.
Nasza klientka trafiła do nas z polecenia na forach na Facebook, przeczytała opinie o naszej firmie - zadzwoniła do nas - zapytała czy pracujemy i czy dużo czasu zejdzie na naprawę - na co dostała odpowiedz że u nas w serwisie takie rzeczy naprawiamy od ręki.
Za godzinki dwie laptop był u nas w serwisie. Hasło do systemu zostało skasowane i nasza klientka nadał może sobie korzystać z swojego laptopa
Lenovo B590
Problem z logowaniem do systemu
Naprawiamy laptopu nie tylko te które mają mechaniczne usterki, ale też i nad problemami związanymi z oprogramowaniem. Jeżeli chodzi o zmianę hasła czy kasowanie go- wykonujemy takie usługi od ręki. Nie ważne jaki to system - może to być Windows XP, 7,8 czy Windows 10.
Lenovo B590
haslo do windows
pl_PLPolish
Call Now ButtonZadzwoń